Catering


Zajišťujeme kompletní cateringové služby včetně pronájmu širokého sortimentu inventáře a vybavení. Pomůžeme Vám s realizací Vaší oslavy, svatby, firemního večírku, rautu či konference.


Nabízíme široký výběr produktů studené i teplé kuchyně. Připravíme Vaši svatební hostinu od A do Z, od pronájmu párty stanu, výzdoby, přípravy sváteční tabule, rautu až po nápoje včetně obsluhy, případně zajištění doprovodného programu včetně ozvučení a osvětlení.

V případě zájmu Vám připravíme kalkulaci služeb „na míru“. V cenách našich služeb je standardně zahrnuta i příprava rautové tabule či výdej jídel.

Dále nabízíme pronájem velkokapacitních párty stanů o rozměru 6 x 12 m, které lze využít jako variabilní zastřešení pro podium, taneční parket, raut či sezení. Ke stanům je možné dodat podlahu a koberec a klasické pivní sety (stůl + 2 lavice) nebo stoly a židle v bílé barvě.

Vždy se snažíme maximálně vyjít vstříc Vašim potřebám a naplnit i Vaše speciální přání či požadavky. Mezi naše spokojené zákazníky v oblasti cateringu patří např.: Město Prachatice, Měks Strakonice, Rohde & Schwarz, obec Ktiš, Window holding, Vishay electronics, GRW, ČZ Gastro.

Neváhejte nás navštívit osobně v restauraci Almara nebo kontaktovat na tel. 608 743 867 – Radek Geier.